Aubameyang: Věřím v Arsenal. Spolu můžeme dosáhnout velkých věcí a to nejlepší snad ještě přijde

Aubameyang: Věřím v Arsenal. Spolu můžeme dosáhnout velkých věcí a to nejlepší snad ještě přijde

Pakliže by platil původní kontrakt, jednatřicetiletý kapitán Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang by patřil klubu z Emirates Stadium už jen necelý rok.

Spekulace o jeho odchodu jinam však utichly tento týden, protože gabonský rychlík podepsal v Londýně novou tříletou smlouvu až do června 2023.

"Nikdy jsem nepochyboval o tom, že podepíšu smlouvu s tímto výjimečným klubem," vzkázalo bývalé ofenzivní eso Borussie Dortmund.

"Díky fanouškům, spoluhráčům, své rodině a všem v klubu cítím, že sem patřím," pokračoval svěřenec španělského manažera Mikela Artety, jenž se učil trenérskému řemeslu pod vedením Josepa Guardioly.

"Věřím v Arsenal. Spolu můžeme dosáhnout velkých věcí. Máme tu něco zajímavého a věřím, že to nejlepší ještě přijde," ukázal optimismus nejlepší střelec Kanonýrů.

"Auba", jenž svého klubu pomohl minulý měsíc k zisku Anglického poháru, je součástí severolondýnské adresy od ledna 2018 a během 111 soutěžních vystoupení zatížil konta soupeřů 72 trefami.

Ty další by mohly přijít proti West Hamu, Leicesteru či Liverpoolu, což jsou nejbližší soupeři třináctinásobného mistra Anglie.

U Pjaniče to nekončí. Koho má v létě ještě přivést Barcelona?