Do Sigmy by rádi partnersky vstoupili Rozehnal, Ujfaluši, Kučera a spol. Kolik nabízí?

Do Sigmy by rádi partnersky vstoupili Rozehnal, Ujfaluši, Kučera a spol. Kolik nabízí?

To, že je Sigma na prodej už nějaký čas, se ví. Podnikatel Josef Lébr však není jediným vážným zájemcem o její opětovné převzetí...

Hanáckou značku z Androva stadionu by totiž ráda získala také skupina podnikatelů a bývalých hráčů klubu na čele s Davidem Rozehnalem.

Ten je mimochodem již nějaký čas členem spolu SK Olomouc Sigma MŽ, což je největší akcionář momentálně sedmého celku Fortuna:ligy.

Podle Rozehnala však jeho lidé neusilují o akcie, ale zatím jen o partnerský vstup do klubu a současnému vedení nabízejí 10 milionů ročně, které by byly použity na chod.

"Uskupení bývalých hráčů Sigmy a místních podnikatelů, mezi nimiž jsou např. i Tomáš Ujfaluši nebo Radim Kučera, prezentovalo nabídku partnerského vstupu do klubu. Iniciativa garantuje sponzorské plnění ve výši deseti milionů korun ročně, požaduje pak možnost podílet se na dalším chodu a rozvoji klubu,“ citoval server idnes.cz slova předsedy výše zmíněného spolu Jakuba Beneše.

"Přeji si, aby fanoušci opět zažili evropské poháry, abychom byli schopní dostat hráče do top evropských klubů. Také cítím, a to je pro mě možná ještě důležitější, že máme velký dluh směrem k veřejnosti a fanouškům. Z olomouckého prostředí potřebujeme vytvořit jeden klub," doplnil zmíněný právník Beneš, podle nějž jsou pořád na stole všechny možné scénáře.

Včetně toho, že by většina akcí spadla do klína Lébrovi, jenž do Sigmy slibuje pumpovat 20 milionů korun ročně a do Olomouce by zároveň partnersky vstoupili také Rozehnal a spol.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.