Ivanovič se v šestatřiceti vrací do Premier League: Potřebuji tuto výzvu a jsem na ni připraven

Ivanovič se v šestatřiceti vrací do Premier League: Potřebuji tuto výzvu a jsem na ni připraven

West Bromwich Albion, který je nováčkem Premier League, přivedl do svých řad velké defenzivní jméno, které fanoušci na ostrovech velmi dobře znají.

Tým ze stadionu The Hawthorns pro více než 28 tisíc diváků, jenž vstoupil do nového ročníku vysokou porážkou s Leicesterem City, totiž angažoval šestatřicetiletého srbského veterána Branislava Ivanoviče.

Ten má za sebou devět let v Chelsea, jejíž struktury na Stamford Bridge opustil v roce 2017 a od té doby byl součástí Zenitu Petrohrad.

"Potřebuji takovou výzvu a jsem na ni připraven. Jsem opravdu šťastný, že si opět zahraji Premier League," neskrýval radost velezkušený zadák, který si plácl na jeden rok.

O jeho příchod usiloval chorvatský manažer Slaven Bilič. "Bude pro nás velkým přínosem. Splňuje všechny kritéria. V kariéře už prožil všechno, dodá nám kvalitu a zkušenosti jak na hřišti, tak mimo něj," liboval si šéf lavičky WBA, který má na defenzivní části soupisky i jména jako Townsend, Peltier nebo Gibbs.

V novém dresu by mohl někdejší hráč Lokomotivu Moskva či OFK Bělehrad teoreticky debutovat již 16. září v rámci Ligového poháru proti Harrogate Town. Na rozehrání před víkendovým výjezdem do liverpoolského Goodison Parku ideální...

Pirlo zahajuje čistku. Nekompromisně se chce zbavit mistra světa