Teplicím se podařilo ulovit srbské zkušenosti s minulostí ve Spartě či Slavii

Teplicím se podařilo ulovit srbské zkušenosti s minulostí ve Spartě či Slavii

Na Stínadlech by rádi zapomněli na nezdary minulé sezóny a účast v závěrečné skupině o udržení mezi elitou. Po třech odehraných kolech se podařilo uspět jen v jednom případě hned v úvodním zápase proti Příbrami. I proto vedení přivádí posilu s bohatými zkušenostmi z české nejvyšší soutěže. Do konce sezóny s možností následné opce přichází pomoci Vukadin Vukadinovič.

Devětadvacetiletý srbský legionář s minulostí ve Slavii, Spartě, Zlínu, Karviné či Jablonci odehrál v české nejvyšší soutěži již 138utkání a připsal si 11 branek a 16 asistencí. I proto si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek od jeho přítomnosti na Stínadlech slibuje přísun bohatých zkušeností.

„Chceme zvýšit konkurenci na stranách hřiště a v útoku, kde se nám momentálně nedaří, proto jsme rádi, že se nám povedlo dotáhnout tento příchod,“ prohlásila někdejší opora Teplic, která pomáhá svému oblíbenému klubu v roli sportovního ředitele i po konci aktivní hráčské kariéry.

„Moc se těším a jsem rád, že to vyšlo. Jsem v Čechách už dlouho a Teplice jsou výborný klub s krásným stadionem. Věřím, že naše spolupráce bude fungovat,“ prohlásil na klubových stránkách samotný Vukadinovič. Platný by mohl být novému chlebodárci již během páteční předehrávky, kdy odcestují na horkou půdu v Edenu a poměří síly s vítězem minulého ročníku české nejvyšší soutěže.