Pokud se nebudeme bát, bude to dobré. Slávisti jsou taky jen lidi a mají slabiny, tvrdí Vukadinovič

Pokud se nebudeme bát, bude to dobré. Slávisti jsou taky jen lidi a mají slabiny, tvrdí Vukadinovič

Dvanácté Teplice mohou v pátek večer ve vršovickém Edenu proti aktuálně druhému týmu tabulky pouze překvapit. Návod na úspěch jim mohly dát Pardubice, které dokázaly s obhájcem titulu v minulém kole v Ďolíčku remizovat.

Pro novou posilu Sklářů Vukadina Vukadinoviče je nejbližší výjezd hodně prestižní záležitost - dres Slavie totiž v minulosti oblékl také on...

"Pro mě je samozřejmě dobře, se jede hned na Slavii. Se Spartou je to nejlepší náš klub. Čekám výborný zápas. Když mě trenér postaví, tak je motivace jistá, když jsem tam působil. Stadion znám dobře, těším se," uvedl na webu fkteplice.cz devětadvacetiletý křídelník s minulostí v Táborsku, Jablonci, Viktorii Žižkov, Spartě, Zlíně či Karviné.

Dá se na Sinobo Stadium při současné formě teplické družiny uspět? "Jedeme tam s tím, že nemáme co ztratit. Pokud se nebudeme bát, tak to bude dobré. Slávisti jsou taky jen lidi. Pardubice nám ukázaly návod, to je pravda. Presovaly, bojovaly. Určitě se ještě podíváme na video, i Slavia má nějaké slabiny. Budeme se je snažit využít," burcoval žlutomodrou kabinu dvojnásobný vítěz domácího poháru z let 2013 a 2017.

Bodovat však nebude lehké. Poslední dva duely totiž Teplice prohrály. "Určitě bychom teď potřebovali body, abychom se vrátili na vítěznou vlnu. Ale kluci jsou zkušení. Já věřím, že na nás ta zlá série nedolehne," zůstal optimistou Vukadinovič.

Vukadinovič: V Karviné se fotbal moc nehrál, Teplice mají úplně jiný tým, jsem rád, že to vyšlo