Jsme klub, kterému patří vítězství. Jedno zaváhání v lize nás nezastaví, zní z tábora Viktorie

Jsme klub, kterému patří vítězství. Jedno zaváhání v lize nás nezastaví, zní z tábora Viktorie

Hodně speciální bude bude pro plzeňského beka Milana Havla nadcházející duel s Bohemians Praha 1905, což je klub, který ho vychoval a v němž ještě nedávno působil.

"Prožil jsem tam toho dost, za Viktorku jsem tam ještě nenastoupil. Uvidíme, jak to bude teď, ale věřím, že zápas zvládneme. Zvítězit tam je pro nás důležité," burcoval západočeskou kabinu bývalý mládežnický reprezentant Česka, jehož slova nabídl web fcviktoria.cz.

Klokani jsou silní zejména doma, o čemž se hned v úvodním ligovém kole přesvědčila Mladá Boleslav, která ve Vršovicích inkasovala čtyři branky...

"Znám to hlavně z té druhé strany, ale každý ví, že se tam hraje špatně. Fanoušci jsou blízko, je tam pro soupeře nepřátelská atmosféra. Fanoušci domácí hráče ženou a ti si díky nim více věří. To my teď nesmíme dovolit, bude důležité, abychom chytili úvod a neumožnili soupeři dostat se do tempa," upozornil kolega Limberského, Kopice, Ondráška a spol.

Ke čtvrtému kolu se dostal příležitost vyjádřit i asistent trenéra Marián Zimen. "Stále jsme na startu soutěže a každý do ní chce vstoupit vítězně. My se díváme a soustředíme hlavně na sebe, na Bohemce budeme chtít být aktivní, dominantní, hrát s vášní a užívat si každou minutu na hřišti – s jasným cílem uspět a zvítězit. Jsme klub, kterému patří vítězství. Jedno zaváhání v lize v Liberci nás nezastaví, právě naopak, chceme se vždy těšit na další úspěchy,“ vzkázal spolupracovník Adriana Guľy.

Ten nevyloučil, že bude Zdeněk Ondrášek debutovat právě již v metropoli. "Je to reprezentant, očekáváme od něj, že zvýší kvalitu už tak kvalitního týmu, který máme," zakončil Zimen.

Křetínského deník spustil protihaškovskou Antichartu. A zapomněl Berbr na to, že jeho manželka je žena?