Druhá šance v Edenu nepřijde. Stoch ukončil svoji přípravu s áčkem Slavie...

Druhá šance v Edenu nepřijde. Stoch ukončil svoji přípravu s áčkem Slavie...

Miroslav Stoch se sice po svém vymodleném konci v Paoku Soluň vrátil do Slavie a nějaký čas se se sešívaným "S" připravoval, nová smlouva v Edenu z toho ovšem nebude...

Obhájce titulu závěrem pracovního týdne na sociální síti avizoval, že zkušený slovenský křídelník ukončil svoji přípravu s A-týmem Slavie.

"Sešívaní po zápase s Teplicemi plně zahajují režim přípravy na play off Ligy mistrů a v tréninku proto pokračují jen členové kádru pro letošní sezonu," zaznělo na slávistickém Twitteru.

"Miňovi přejeme hodně štěstí," vzkázali představitelé mistra ze Sinobo Stadium třicetiletému rodákovi z Nitry, který si v minulosti zahrál i za Chelsea, Fenerbace, Al Ain nebo Bursaspor.

Další profesní kroky Stocha tak budou muset vést jinam a malý velký muž slovenského fotbalu má štěstí, že je letošní přestupové okno otevřeno až do pátého říjnového dne.

V tuto chvíli je zřejmě jisté jedno - do Slovanu Bratislava, jemuž se před pár hodinami na sociální síti vysmál za pohárové vypadnutí, to nebude.

P.S.: Pro fanoušky Slavie může být neangažování Miroslava Stocha signálem, že český reprezentant Lukáš Masopust zůstává tam, kde je a lanaření z ostrovů už zřejmě není tak žhavé.

Slávistický asistent: Několikrát už jsem se kvůli Stanciuovi pohádal i v hospodě