Slavia deklasovala bezbranné Teplice, které dohrávaly v početní nevýhodě

Slavia deklasovala bezbranné Teplice, které dohrávaly v početní nevýhodě

Čtvrté kolo nejvyšší české soutěže odstartovala Slavia, která změřila své síly s Teplicemi. A jednalo se o poměrně krátký a jednoznačný proces.

Domácí do utkání naběhli plni energie, jíž přetavili v branku už ve druhé minutě, když se prosadil Olayinka. Netrvalo to dlouho a na jeho trefu navázal ještě Stanciu a pro Teplice bylo už v tento moment velmi náročné s výsledkem něco dělat. Hosty navíc velmi brzy zasáhla i zranění, předčasná střídání a následně i červená karta, kterou za držení v dvacáté minutě obdržel Heidenreich. Skláři se tak domů vrátili s debaklem 1:5.  

Fortuna:liga, 4. kolo:

SK Slavia Praha – FK Teplice 5:1 (3:0)
Branky: 2. Olayinka (Provod), 13. Stanciu (Coufal), 27. Musa, 52. Holeš (Coufal), 68. Takács (Olayinka) – 63. J. Mareš (pen.)
Karty: 61. Coufal (SLA), 77. Kuchta (SLA). ČK: 20. Heidenreich (TEP)
SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Zima, Bořil (C) (55. Karafiát) – Holeš (76. Tecl) – Provod, Stanciu (55. Lingr), Ševčík (55. Takács), Olayinka – Musa (71. Kuchta)
FK Teplice: Grigar – Heidenreich, Vondrášek (C), Nazarov (13. Kodeš) – Žitný (83. Hyčka), Trubač (72. Knapík), V. Vukadinović, Mareček, Moulis (83. Ljevaković) – Jakub Řezníček (13. J. Mareš), Černý