O Kantého se to začíná prát! První nabídku však smetla Chelsea ze stolu

O Kantého se to začíná prát! První nabídku však smetla Chelsea ze stolu

N'Golo Kanté je jedním z těch hráčů, jejichž jméno je spojováno s odchodem ze Stamford Bridge, ale jen málokdo si jej může dovolit. To zjistil mimo jiné i milánský Inter, jehož nabídka na oko nevypadá vůbec špatně, pouze Blues pod svou stanovenou prodejní cenu rozhodně nepůjdou.

N'Golo Kanté se od památné mistrovské sezony v Leicesteru vypracoval na jednoho z nejlepších defenzivních záložníků na světě, jenže poslední sezóna se mu i kvůli zdravotním problémům tolik nevydařila.

Podle mnohých zpráv mu trenér Frank Lampard nemůže zaručit jistou účast v základní sestavě a údajně má proto i sám hráč uvažovat o odchodu z klubu. Zájem o něj má především Antonio Conte, který jej právě na Stamford Bridge kdysi vedl.

Do Londýna podle deníku The Guardian dorazila již první oficiální nabídka, Inter začal s padesáti miliony euro, a k tomu nabízel i záložníka Marcela Brozoviče.

Tato možnost se však Chelsea moc nezamlouvala, prakticky vmžiku byla nabídka smetena pod stůl se vzkazem, že pokud nebude zaslána vyšší částka, Kanté v Londýně zůstane. A tak se nyní čeká, zdali Inter přijde s něčím, co by se mohlo přibližovat osmdesáti milionům euro.