To je pech! Tottenham vítá velkou posilu, ale ta se na trávníky jen tak nepodívá…

To je pech! Tottenham vítá velkou posilu, ale ta se na trávníky jen tak nepodívá…

Trenér José Mourinho po prvním prohraném zápase sezony hodně pěnil, až zatlačil na vedení, aby urychlilo příchod dvou posil. Tou první je levý bek Reguilon a tou druhou křídelník Bale. Jenže ten se na trávníky jen tak rychle nepodívá…

Než se Gareth Bale před sezonou 2013/14 vydal do hlavního města Španělska, působil v severní části Londýna, kde byl jednou z neodmyslitelných opor kádru Tottenhamu. Tento klub mu přirostl k srdci, ale protože toužil po vývoji, musel odejít. A Real Madrid pro něho byl nejlepší volbou.

Dle mnohých to měl dokonce být i nový Cristiano Ronaldo, jenže toto přirovnání velmi rychle opadlo. Další sezony nám dokonce ukázaly i proč.

Balea trápily výpadky formy, které navíc doprovázela četná zranění. Když už se zdálo, že by mohl naplnit svůj potenciál, tak jej vždy vyřadilo něco ze hry. A v této smůle pokračuje prakticky dodnes.

Vše dospělo do toho bodu, že se trenér Zidane rozhodl uvolnit místo v kádru a waleského reprezentačního křídelníka poslal hostovat zpátky do Tottenhamu. Zde bylo však během lékařské prohlídky potvrzeno další zranění kolene, které jedenatřicetiletému hráči nedovolí se alespoň měsíc podívat na trávníky.

Dle deníku Marca toto zranění nikterak hostování nezabrání. Pouze se Bale bude muset zapojit do hry až za chodu. A pak bude též určitě doufat, že se mu další nepříjemné zdravotní komplikace již vyhnou.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.