PSG už s Mbappém v sestavě porazilo Nice, Montpellier deklasoval Angers

Mbappé se vrátil na trávník po vyléčení z covidu-19 a hned měl na výhře PSG velký podíl. Jednu branku dal a na druhou přihrál, pařížský celek přivez z Nice vítězství 0:3.

PSG sezonu nezačalo dobře, když po prvním dvou zápasech měli svěřenci Thomase Tuchela nula bodů. V minulém kole porazili Méty a nyní proti Nice už znovu ukázali svoji suverenitu.

Ve 38. minutě byl faulován ve vápně Mbappé a sám penaltu proměnil. Ve 45. minutě střelu jednadvacetiletého mistra světa brankář vyrazil k Di Maríovi a ten z dorážky neměl problém zvýšit. Ve druhé půli Icardi nastřelil tyč a v 66. minutě pojistku přidal Marquinhos, který se prosadil hlavou po Di Maríově centru.

Ligue 1 – 4. kolo:

Nedělní zápasy:

Nice - PSG 0:3 (38. Mbappé z pen., 45.+1 Di María, 66. Marquinhos)
Brest - Lorient 3:2 (30. Perraud, 32. Mounié, 62. Honorat - 34. vlastní Herelle, 90.+1 Monconduit)
Mety - Remeš 2:1 (18. a 88. Niane - 18. Dia z pen.)
Montpellier - Angers 4:1 (43. a 60. Delort, 18. Souquet, 86. Mollet - 25. Bahoken)
Štrasburk - Dijon 1:0 (81. Mitrovič)
Nantes - St. Etienne 2:2 (71. Simon, 86. Emond - 2. Aouchiche, 66. Macon)
Marseille - Lille 1:1 (85. Germain - 47. Luiz Araujo)