Procházka o sporné penaltě: Prý jsem strčil do protihráče, vůbec o tom ale nevím

Procházka o sporné penaltě: Prý jsem strčil do protihráče, vůbec o tom ale nevím

Zlínští po vítězstvích v Mladé Boleslavi a s Brnem tentokrát nebodovali. Na hřišti Sparty po dobrém úvodu si neodváží ani bod.

Vyloučení a gól na 1:1 byl zlom. „V tom zápase to byl určitě zlom. My jsme začali dobře první půli. Dobře jsme plnili pokyny trenéra. Některé akce jsme však mohli vyřešit lépe,“ uvedl pro klubovou televizi Václav Procházka.

„Upozorňovali jsme se na to, že musíme dohrát v jedenácti, což vzalo za své hned po změně stran, to byl ten zlomový moment, navíc jsme hned vzápětí ze standardky inkasovali. Pak si Sparta tlak vytvořila a díky penaltě si neodvážíme ani bod,“ pokračoval.

Rozhodčí u VAR kontroloval penaltu. „Já jsem vůbec netušil na co se jde sudí dívat, pak mi bylo řečeno, že jde kontrolovat penaltu, tak jsem hledal moment kde a pak když se vrátil a řekl, že já jsem fauloval a dal mi žlutou kartu, tak jsem byl úplně v šoku, takže já to bohužel nemůžu ani komentovat. Prý jsem strčil do protihráče, já o tom nevím, takže za mě jsem já penaltu neudělal,“ nechápal Procházka.

„Sparta má lepší, silnější tým než v minulém vzájemném utkání, ale po zápase s námi si nemůže plácat po ramenou,“ doplnil Tomáš Poznar.