Bořil si připadal jako na pohřbu: Bylo vidět, že jsme byli nervózní. V některých pasážích jsme si nevěřili

Bořil si připadal jako na pohřbu: Bylo vidět, že jsme byli nervózní. V některých pasážích jsme si nevěřili
OBSAHUJE OHLASY

Sešívaného kapitána Jana Bořila mrzely po úterní domácí remíze s Midtjyllandem (0:0) nejen promarněné příležitosti, ale také prázdné ochozy bez jakékoliv atmosféry.

"Pocity byly špatné, jsme zvyklí na plný dům. Je to svátek fotbalu a atmosféra je tu vždycky neuvěřitelná. Fanoušci nám vždycky pomůžou. Bylo to tady jak, nechci říct, na pohřbu. Bylo to špatné. Mně se to vůbec nelíbí a doufám, že se to v nejbližších měsících zlepší," pronesl bývalý zadák Mladé Boleslavi, podle něhož měl dánský soupeř brutální brejky.

Jak nadějná je bezgólová remíza směrem k odvetě? "Pozitivní je, že jsme nedostali gól. Na remízu jsme nehráli, chtěli jsme dát gól, vyhrát. Ukázalo se, že je Midtjylland houževnatý a silný tým, co dobře brání. Trošku nám to zkomplikoval. Nedostali jsme gól, to je určitě trochu výhoda pro nás," přednesl zkušený bek.

Co bude třeba změnit či zlepšit, aby z toho byl postup do základní skupiny Ligy mistrů? "Myslím si, že na nás bylo vidět, že jsme byli nervózní. V některých pasážích jsme si nevěřili. Tempo bylo náročné, nahoru dolu. Myslím si, že umíme hrát lépe. Zlepšit bychom měli určitě produktivitu. Měli jsme nějaké náznaky, ale musíme toho ukázat více a samozřejmě dát gól," uzavřel na webu slavia.cz devětadvacetiletý zadák.

Musíme zlepšit útočné i defenzivní standardní situace, to bude rozhodovat, hlásí Trpišovský