Stocha už svrbí nohy, má otevřené nějaké věci a šance na Eden ještě úplně neumřela...

Stocha už svrbí nohy, má otevřené nějaké věci a šance na Eden ještě úplně neumřela...

Miroslav Stoch je hráčem, který v poslední době zažil přísné podmínky a současné fungování Slavie, která kvůli celé řadě opatření tráví téměř veškerý čas v útrobách Edenu a přilehlém hotelu.

"Viděli jsme si do oken a občas pokecali. Ale nezávidím jim to," přiznal na stránkách iSport.cz třicetiletý rodák z Nitry.

Sám se sešívaným áčkem trénoval zhruba 10 dní, před čaem však vyšla informace, že se od souboru Jindřicha Trpišovského odpojuje...

"Protože je celé mužstvo v izolaci, už nebylo možné s nimi v poslední době trénovat. Ale týden a půl jsem si s nimi užil," vyprávěl ve Sportu borec, jenž je po svém konci v Paoku Soluň volným hráčem.

Šance, že bývalý křídelník Chelsea, Twente či Fenerbahce přeci jen zakotví v Edenu, ovšem ještě žije. Byť se od kádru odpojil, na stole mu má ležet nabídka smlouvy, která už sice není tak lukrativní jako během jeho první vršovické mise, ale pořád by mohla být lákavá. Zejména kvůli sportovním ambicím...

Sám "Miňo" se ale ještě o svých krocích tak úplně nerozhodl. "Jsem na to sám zvědavý. Zatím nevím, máme otevřené nějaké věci. Čekám na pokyny agenta, on to všechno řeší. Ale už mi svrbí nohy a doufám, že se to všechno vyřeší,“ uzavřel na portálu iSport.cz pětapadesátinásobný reprezentant našich východních sousedů.

Musíme zlepšit útočné i defenzivní standardní situace, to bude rozhodovat, hlásí Trpišovský