V Edenu nebudeme hrát zanďoura, avizuje Mucha. Co by mohlo být malou výhodou Slovácka?

V Edenu nebudeme hrát zanďoura, avizuje Mucha. Co by mohlo být malou výhodou Slovácka?
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko, jehož se minulý týden kvůli nákaze příbramského celku netýkalo čtvrté kolo, má před sebou sobotní vystoupení ve vršovickém Edenu.

V Uherském Hradišti si připravili modelové utkání a také doléčili pár zranění.

"Nepodařilo se nám sehnat soupeře, takže jsme si zahráli mezi sebou modelové utkání s tím, že jsme tým doplnili o hráče B-týmu," objasnil na webu fcslovacko.cz Josef Mucha.

A ono zeštíhlení marodky? "U Divíška a Jurečky je to na delší dobu, ale všichni ostatní jsou připravení nastoupit do zápasu," avizoval člen realizačního týmu Slovácka.

Soubor Martina Svědíka by měl být čerstvější než víkendový soupeř. "Z nějakého pohledu to být výhoda může, ale Slavia má natolik široký kádr, že by to pro ně neměl být problém, ale malá výhoda to bude," doplnil odborník.

Jak vidí slavné "S", které je v tabulce druhé o dva body za Spartou? "Mají útočnou sílu a mohou v útoku točit několik hráčů. Nebudeme hrát zanďoura a budeme chtít využít nějaký brejk. Věřím, že budeme dobře bránit a nějakou akci dohrajeme," doplnil na fcslovacko.cz asistent šestého celku Fortuna:ligy.

V Edenu bude 2 tisíce diváků, což je oproti minulým kolům krok zpět. "Každý by chtěl hrát před plným stadionem, ale tak nějak jsme si na to už zvykli. Slavia hraje doma, takže jsou zvyklí na plný stadion, ale bude to pro oba stejné," uzavřel Mucha, jenž na Moravě pracuje i se známými tvářemi jako Petržela, Navrátil, Kadlec či Kliment.

Hlas fandů: Radši hokej (fotbal) s koronou než šikana Prymulou. Místopředseda Senátu: Slavia nejsou Střešovice