Na koho si musí dát Sigma největší pozor? Jemelka vypíchl zejména stožár jménem Poznar

Na koho si musí dát Sigma největší pozor? Jemelka vypíchl zejména stožár jménem Poznar
OBSAHUJE VIDEO

Páté kolo Fortuna:ligy nabídne i moravské derby mezi osmým Zlínem a čtvrtou Sigmou. Výkop proběhne na Letné v sobotu 26. září od 16:30.

Olomouc před pár dny přehrála Brno, ale Radoslav Látal své svěřence varoval. To vše i přesto, že se jeho klubu proti Fastavu poměrně daří a celková bilance vzájemných zápasů je 15:6 ve prospěch celku z Androva stadionu...

"Nepodali jsme dobrý výkon, ale cením si toho, že jsme vybojovali 3 body, ačkoliv jsme v utkání dvakrát prohrávali. S takovým výkonem bychom však ve Zlíně neuspěli," uvedl na serveru sigmafotbal.cz šéf hanácké lavičky.

"Děláme přípravu na Zlín. Uvažujeme i o hře na tři stopery. Šanci od začátku může dostat třeba Poulolo. Je možné, že v sestavě i rozestavení změny budou," pokračoval bývalý stratég Košic, Piastu Gliwice či Baníku.

Ten nebude moci nasadit v Baťově městě zdravotně indispované kvarteto Jakub Yunis, Vít Beneš, Milan Kerbr, Kryštof Daněk a Jan Štěrba.

"Zlín je těžký soupeř. Podal dobrý výkon i na Spartě, kde měl trochu smůly. Jestli se nezlepšíme, tak ve Zlíně neuspějeme. Musíme se zlepšit ve všech řadách, ve všech směrech. Poté můžeme teprve uvažovat o bodech. Do sezóny vstoupili dobře. Čekám těžký zápas. Mají vepředu vysoké hráče, zejména Poznara, který sklepává míče. Musíme se na to dobře připravit," doplnil stoper Václav Jemelka, jehož slova nabídl web sigmafotbal.cz.

Po Kadlecovi končí před třicítkou také Polom. Zdravotní stav mu dovolil jen 60 prvoligových startů