Po repre pauze ještě pořád některé hráče nemůžeme dostat do tempa, které bychom chtěli mít, zní z Edenu

Po repre pauze ještě pořád některé hráče nemůžeme dostat do tempa, které bychom chtěli mít, zní z Edenu
OBSAHUJE VIDEO

Sešívané "S" má před sebou třetí domácí klání v řadě - po Teplicích a Midtjyllandu dorazí na Sinobo Stadium Slovácko, které do nového ročníku Fortuna:ligy neodstartovalo vůbec špatně.

"Slovácku se povedl vstup do ligy, ale bude to hlavně o nás, jak se na to nachystáme. Je třeba navázat na předchozí zápasy a potvrdit, že se nám doma daří. Všichni uděláme vše, abychom to zvládli vítězně," uvedl na webu slavia.cz velezkušený stoper Ondřej Kúdela.

Tým z Uherského Hradiště se do čtvrtého kola nezapojil a hrál pouze modelový zápas. "Každý tým je více zvyklý na týdenní režim, nejspíše místo toho více potrénovali. Uvidíme, co to udělá se soupeře. Zápas to i tak nebude jednoduchý, musíme se na to dobře připravit," doplnil střední obránce.

Protože čeká příští týden mistra těžká odveta v Dánsku, realizační tým může šetřit opory. "Každý hráč, který dostane šanci na hřišti, musí ukázat, že je právoplatným členem týmu. Je to i motivace ukázat trenérům, že se mýlí a že by měl právě on dostávat více prostoru na hřišti. Je jedno, kdo nastoupí, herní systém by měl vypadat pořád stejně," doplnil na slavia.cz třiatřicetiletý zadák.

Změny v sestavě potvrdil i sám kouč Jindřich Trpišovský. "Určitě nějaké změny budou, ať už s ohledem na odvetu, která nás čeká, nebo také s přihlédnutím k únavě a zdravotnímu stavu. Pořád ještě některé hráče nemůžeme po reprezentačním srazu dostat do tempa, které bychom chtěli mít. Věřím, že hráči budou mít velkou motivaci se ukázat a předvést," zakončil bývalý šéf Liberce a Žižkova, jenž na nejbližším soupeři ocenil rychlé brejky a velmi dobrého útočníka.

V Edenu nebudeme hrát zanďoura, avizuje Mucha. Co by mohlo být malou výhodou Slovácka?