Silva: Jen jsem podepsal smlouvu s Chelsea, ozvalo se mi PSG, že chtějí, abych zůstal

Silva: Jen jsem podepsal smlouvu s Chelsea, ozvalo se mi PSG, že chtějí, abych zůstal

Co si o tom jenom má myslet. Thiago Silva usiloval o to, aby v PSG mohl zakončit svou kariéru, ale ke konci sezony mu bylo řečeno, že jeho smlouva prodloužena nebude a že si může začít hledat nové angažmá.

Vše dopadlo tedy tak, že se brazilský obránce dohodl na podmínkách kontraktu s Chelsea, a když mělo dojít k písemnému stvrzení, PSG náhle svůj názor přehodnotilo a kompletně otočilo.

„Abych byl upřímný, vše už začalo během koronavirové pauzy. V červnu mi měla skončit smlouva a vedení Paříže mě požádalo, jestli bych ji nemohl prodloužit ještě o dva měsíce, abychom mohli dohrát Ligu mistrů,“ vzpomínal Silva.

„Vše nasvědčovalo tomu, že už mě tam déle nechtějí, a tak jsem počítal s tím, že si mohu hledat nové angažmá. Pak mě ovšem najednou kontaktovali s tím, že bych směl zůstat, ale v ten moment jsem už dal svůj souhlas Chelsea,“ pravil.

„Ničeho nelituju, je to pro mě dobrá volba. Přišel jsem do nového klubu s velkou vizí a já jsem plně připravený a motivovaný, abych všem mohl být co nejvíce nápomocný,“ dodával.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.