Ronaldo učinil doznání! Jaký obránce mu během jeho dlouhé kariéry nikdy nedal spát?

Ronaldo učinil doznání! Jaký obránce mu během jeho dlouhé kariéry nikdy nedal spát?

Cristiano Ronaldo se v nedávném interview pro server coachmag pochlubil tím, který obránce mu za celou kariéru dělal největší potíže.

Současná útočná ikona je známa zejména díky své univerzálnosti. V útoku dokáže zahrát na jakékoliv pozici, ovšem nejvíce se vyžívá na křídle.

Ještě když hrávala v Manchesteru United, mohli jsme se s ní často vídat napravo, kde ve velkých duelech s Chelsea čelila jednomu velmi nepříjemnému protihráči.

„Musím přiznat, že za všechna ta léta jsem potkal celou řadu hvězdných obránců, ale dozajista nejlepší z nich byl Ashley Cole,“ uvedl Ronaldo.

„Ashley je tím typem člověka, který vám nedá kousíček prostoru, nedovolí vám ani na vteřinu vydechnout. Byl to tak dotěrný soupeř, který v té době zažíval svůj výkonnostní vrchol,“ vzpomínal.

„Do soubojů chodil velmi rychle a tvrdě. Kdykoliv jsem proti němu stál, tak jsem věděl, že mě nečeká snadná práce,“ dodával dnes už pětatřicetiletý portugalský křídelník, jenž tvoří jednu z neodmyslitelných postav základní jedenáctky Juventusu.