Bayern překvapivě padl s Hoffenheimem, Freiburg si rozdělil body s Wolsburgem

Druhé ligové kolo přineslo zklamání pro jinak vysoké ambice hráčů Borussie. Ti se sice snažili, ale na nepropustnou defenzivní tvrz Augsburgu recept nenašli. Bayer Leverkusen i s Schickem v sestavě doma pouze remizoval s Lipskem.

Augsburg se doma nadechl ke špičkovému defenzivnímu výkonu, který doprovodil dvěma přesnými zásahy do sítě Dortmundu. Nejprve se chvíli před poločasem prosadil Uduokha a chvíli po změně stran Caligiuri. Hosté si častěji rozuměli s míčem, do statistik si připsali šestnáct střeleckých pokusů, ale ani jeden z nich se za záda brankáře Gikiewicze nedostal.

Bayer Leverkusen se výhry nedočkal ani v druhém ligovém zápase. Po bezgólové remíze s Wolfsburgem přišla remíza i s RB Lipskem, za které se prosadil už ve čtrnácté minutě Forsberg. Za domácí pohotově vyrovnal Demirbay. Další branky už k vidění nebyly.

S debaklem 1:4 se musí smířit hráči Mohuče. Ti sice doma nad Stuttgartem vedli 1:0, ale následně nechali hosty vyniknout a ukradnout si celou show jenom pro sebe.

Hned ve druhém kole německé Bundesligy se odehrálo velké překvapení, když bavorský obr padl na půdě Hoffenheimu. Domácí se ujali vedení zásluhou Bičakčiče a Dabbura, ale Kimmich ještě v prvním poločase dokázal snížit. Po změně stran ale dvakrát udeřil Kramarič a rozhodl o nečekané výhře domácích.

Bundesliga, 2. kolo:

Augsburg - Dortmund 2:0 (40. Uduokhai, 54. Caligiuri)
Bielefeld - 1. FC Köln 1:0 (78. Edmundsson)
Leverkusen - RB Lipsko 1:1 (20. Demirbay - 14. Forsberg)
Mainz - Stuttgart 1:4 (13. Quaison - 45. Wamangituka, 61. Didavi, 80. Klimowitz, 87. Kalajdžić)
Mönchengladbach - Union Berlín 1:1 (56. Thuram - 80. Schlotterbeck)
Schalke - Brémy 1:3 (90.+3 Uth - 22., 37. a 59. z pen. Füllkrug)
Hoffenheim - Bayern 4:1 (16. Bičakčič, 24. Dabbur, 77. a 90.+2 z pen. Kramarič - 36. Kimmich)
Freiburg - Wolfsburg 1:1 (11. Petersen - 42. Brekalo)