Nejlepší start Sparty za posledních 9 let? Zatím to vůbec nic neznamená, varuje Krejčí

Nejlepší start Sparty za posledních 9 let? Zatím to vůbec nic neznamená, varuje Krejčí

Osmadvacetiletý křídelník Ladislav "Laco" Krejčí se od svého návratu do Sparty ocitl podruhé v základní sestavě letenského "S" a za důvěru na příbramské půdě se svému kouči Václavu Kotalovi odvděčil jedním gólem i jednou asistencí.

Střet lídra se sedmnáctým celkem prvoligového peletonu přitom vůbec nebyl snadný. "Bylo to obrovsky náročné. Herně to nebylo ono, to co jsme si představovali. Ale jsem rád, že jsme to výsledkově zvládli. Je dobře, že jsme tady nakonec zvítězili, protože to bylo hodně těžké utkání," ulevilo se navrátilci z Boloně.

Dal by se označit výkon Sparty za statický? "Ano, ten pohyb nebyl úplně ideální. Příbram na nás byla dobře připravená, měli jsme to složité se tam dostávat. Ale zvládli jsme to výsledkově a to se cení," mnul si ruce člen širšího kádru české reprezentace.

Jeho chlebodárce, se kterým vybojoval v letech 2010 a 2014 své jediné dva tituly kariéry, každopádně zažívá nejlepší vstup do nejvyšší soutěže za posledních devět let.

"Samozřejmě, začátek je to skvělý. Ale máme před sebou spoustu práce a zatím to vůbec nic neznamená," upozornil sparťanský odchovanec s devítkou na dresu, jehož konto zdobí za posledních osm let hned 50 mezinárodních vystoupení .

Letenské rezervě pomáhali Holec, Fortelný, Plavšič, Polidar a Karabec. Navíc byl opět v akci i Panák