Novák varuje Slavii: Někdo si myslí, že je to 50 na 50, já mírně favorizuju Midtjylland, ty šance se malinko změnily

Novák varuje Slavii: Někdo si myslí, že je to 50 na 50, já mírně favorizuju Midtjylland, ty šance se malinko změnily

Krajní bek Fenerbahce Istanbul Filip Novák už varoval Slavii před svým bývalým dánským chlebodárcem před prvním pražským zápasem a činí tak i před středeční odvetou, v níž mírně favorizuje Midtjylland.

"Slavia doma neinkasovala, což je hodně důležité, když se hraje na dva zápasy. Na druhou stranu hraje se v Dánsku, kde budou domácí opravdu silní. Někdo si myslí, že je to 50 na 50, já mírně favorizuju Midtjylland doma. Ty šance se malinko změnily," uvedl na serveru ceskatelevize.cz bývalý defenzivní hráč Jablonce či Trabzonsporu.

Midtjylland ještě podle něj neodkryl všechny karty a v české metropoli neukázal vše, co v něm je. "Rozhodně jsem výkonem Midtjyllandu překvapený nebyl. Vím, jak kvalitní mužstvo to je. Naopak si myslím, že mají ještě na víc. Myslím, že v odvetě se to ještě trošku změní a podají ještě lepší výkon. Takže Slavia si určitě musí dát pozor. Strašně se na tu odvetu těším a jsem zvědavý, jak to celé dopadne," pokračoval na stránkách ČT Sport reprezentant.

V Herningu očekává opět velkou bitvu a každý centimetr prostoru. "Je pravda, že ty týmy jsou hodně podobné. První zápas byl hodně takticky svázaný. Slavia hrála a Midtjylland vyčkával na ty svoje brejky, z kterých se snažil prosadit. Slavia to dobře pokryla, a tak zápas skončil 0:0. Větší spokojenost panuje spíš na straně Slavie, že doma udržela nulu. Teď se budou snažit vstřelit nějaký gól v Dánsku. Dánům se taky podařilo neinkasovat. Teď hrají doma, kde budou mít výhodu. Myslím, že v odvetě budou rozhodovat fakt maličkosti," zakončil na ceskatelevize.cz Novák, jenž na oné adrese operoval od léta 2015 do ledna 2018.

Slavia v LM a v Ostravě, Plzeň v EL a v Olomouci, Sparta - Jablonec, Liberec - APOEL, Leicester - West Ham