Pardubický Cadu: Tento tým je pro mě jako rodina, pro kterou bych dokázal zahrát na jakémkoliv postu

Pardubický Cadu: Tento tým je pro mě jako rodina, pro kterou bych dokázal zahrát na jakémkoliv postu

Do všech dosavadních pěti ligových duelů zasáhl v dresu pardubického nováčka i třiadvacetiletý brazilský záložník Carlos Eduardo Lopes Cruz, jenž vystupuje pod přezdívkou Cadu.

A také on má tedy podíl na tom, že je východočeský tým v první polovině tabulky, což nemusel čekat každý. Jak je se sedmi body po pěti kolech spokojen sám jihoamerický fotbalista?

"Samozřejmě. Naposledy jsme podali dobrý výkon, stejně jako v minulých zápasech, kromě Ostravy. Tam jsme nehráli dobře, ale jsem rád, že jsme proti Liberci hráli lépe," uvedl na webu fkpardubice.cz krajan a vrstevník Ewertona.

Co vše se v Krejčího týmu změnilo, že na porážku 0:3 navázala výhra 3:0? "Vstoupili jsme do utkání razantněji a s větším nasazením. Trenéři na nás doléhali, ať jsme agresivnější a hrajeme s větším klidem na balónu. To jsme splnili, protože jsme podali lepší výkon a zaslouženě jsme vybojovali tři body," pokračoval kolega Petráně, Jeřábka, Čelůstky a spol.

I když je jeho post ve středové formaci, v pátém kole putoval na kraj obrany a neprotestoval. "Ja jsem hlavně rád, že hraji. Trenér se mě v týdnu ptal, zda tam dokáži hrát a samozřejmě jsem mu řekl, že ano. Tento tým je pro mě jako rodina, pro kterou bych dokázal zahrát na jakémkoliv postu. Nejdůležitější jsou samozřejmě výsledky, které zatím máme dobré," uzavřel na fkpardubice.cz Cadu, jehož mužstvo čeká druhý říjnový den výjezd du Uherského Hradiště, kde je doma Slovácko.

Hübschman útočí na rekordy nejstarších střelců. Proti Opavě to nebylo naposledy, hlásí veterán

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.