Vršovičtí Klokani míří k Jordánu. Takový zápas jsme si přáli sehrát, hlásí druholigový nováček

Vršovičtí Klokani míří k Jordánu. Takový zápas jsme si přáli sehrát, hlásí druholigový nováček

Poslední zářijovou středu roku 2020 dorazí k táborskému Jordánu v rámci třetího kola MOL Cupu prvoligový soupeř.

Domácí FC MAS Táborsko, které je v tabulce FNL na průběžné dvanácté pozici, přivítá od 15.30 hodin favorizovaný celek Bohemians Praha 1905.

Trenér FCT Miloslav Brožek, jehož svěřenci v minulé sezoně ovládli ČFL, považuje nejbližšího protivníka za atraktivního soupeře. "Takový zápas jsme si přáli sehrát. Bude to pro nás těžká konfrontace. Samozřejmě chceme předvést do nejlepší výkon," uvedl trenér.

"Na duel se těšíme, ale je to pro nás složité. Máme hráče po onemocnění koronavirem, máme zraněné i vykartované. Nevymlouváme se, stále platí, že chceme být Bohemce důstojným soupeřem. Hosté jsou samozřejmě favoritem, budou hladoví, nehráli ligu v Budějovicích, nastoupí určitě kompletní s cílem vyhrát a postoupit. Ani my však nedáme svou kůži lacino," sdělil Miloslav Brožek.

Aby mohlo Táborsko k duelu s Klokany nastoupit, musí být tým na Covid-19 negativní. Další testy mužstvo podstoupilo v úterý ráno. "Přeji si, abychom byli všichni zdraví," uzavřel trenér.

Zápas se uskuteční za zvýšených hygienických opatření. Diváci by měli využívat pouze místa na sezení a dodržovat rozestupy.

Slavia v LM a v Ostravě, Plzeň v EL a v Olomouci, Sparta - Jablonec, Liberec - APOEL, Leicester - West Ham