West Ham musí reagovat na situaci a k jednacímu stolu proto vrací jméno slávisty Coufala...

West Ham musí reagovat na situaci a k jednacímu stolu proto vrací jméno slávisty Coufala...

Byť to ještě před pár týdny označoval šéf představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík za nejlepší vtip léta, v Anglii se opět píše o zájmu West Hamu United o zarputilého zadáka Vladimíra Coufala.

Kladiváři měli před časem kroužit zejména kolem Lukáše Masopusta, jehož měl skotský manažer David Moyes přetvořit v krajního obránce, nakonec se však zřejmě bude jednat o bývalé opoře Slovanu Liberec s minulostí v Opavě či Hlučíně.

Zaměstnavatel Tomáše Součka totiž v létě pustil jak Pabla Zabaletu, tak Jeremy Ngakiu a protože se zbývající pravý bek Ryan Federicks ocitl na marodce, v Londýně budou muset rychle jednat, neboť dvacetiletý mladík z akademie Ben Johnson by na vše stačit nemusel.

Podle listu Guardian je tak opět ve hře dvěma českými tituly ověnčený osmadvacetiletý český reprezentant, který má ovšem od minulého měsíce v Edenu novou dlouhodobou smlouvu. I tak by však měl o Premier League zájem. Tím spíš, že mu v minulosti nevyšla konkrétní bundesligová nabídka.

Rozhodující nepochybně bude i to, zda se sešívanému "S" podaří postoupit do základní skupiny Ligy mistrů, nebo bude hrát "pouze" Evropskou ligu. V takovém případě by šance na odchod na ostrovy stoupla.

Jednání o hráči, jenž vyšel úřadujícího mistra dva roky zpět na 700 tisíc eur, by tak mělo propuknout až po středečním večeru. Čas na transfer bude až do pátého říjnového dne.

Fotbalová bublina včetně Vízka je mimo: Kdyby Haškovi šlo o peníze, zůstal by ve Spartě nebo by hrál za Haifu