Ševčík: Kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil

Ševčík: Kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil

Záložníka Slavie Petra Ševčíka nervozita před odvetou play off Ligy mistrů netrápí. „Já to nijak extra neprožívám. My jsme se na ten zápas připravovali celý týden. Pro nás je cíl jasný a celý tým pro něj udělá maximum, ale pro mě nervozita není úplně na místě,“ uvedl pro klubový web.

Slavisté jako motivaci berou loňské vzpomínky na zápasy s prestižními soupeři. „Všichni vzpomínáme na ty zápasy, co jsme hráli. Pro každého je velká motivace se do takových zápasů podívat a obrovská motivace dostat se do základní skupiny Ligy mistrů,“ pokračoval záložník.

„V prvním zápase se na nás fantasticky připravili. Myslím si, že tím, jak na nás nastoupili, bylo vidět, že mají z ligových zápasů načtenou naši taktiku. Velkou roli na výkonu ale hrála naše velká nervozita. Víme, o co se hraje a v odvetném zápase nás už nervozita nebude tolik limitovat,“ okomentoval situaci před postupem.

Ševčík si na penaltu věří. „Já si myslím, že na penalty máme hodně hráčů, kteří si na to věří. Já mezi ně úplně nepatřím, nejsem penaltový mág, ale kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil,“ dodal šestadvacetiletý záložník před klíčovým zápasem.