Sparta jde do střetu s Blanskem s pokorou, bez známek podcenění. Proč nevyužije Letnou?

Sparta jde do střetu s Blanskem s pokorou, bez známek podcenění. Proč nevyužije Letnou?

Sparta má před sebou duel třetího kola MOL Cupu proti druholigovému nováčkovi Blansku. Ve středu od 15:00 však nenastoupí na Letné...

Kvůli výměně trávníku v Generali Česká pojišťovna Areně se odehraje pohárové utkání s moravským celkem v tréninkovém centru na Strahově, kde hraje své duely třetiligový B-tým.

Letenské "S" neztratilo v dosavadním průběhu Fortuna:ligy ani bod a před posledním kole před repre pauzou může šetřit síly opor. "Myslím si, že by určitě měli dostat příležitost i další hráči," avizoval Václav Kotal.

A jeho asistent Michal Šmarda to v úterý potvrdil. "Rozložíme síly do celého kádru, převahu na hřišti budou mít kluci, kteří doposud tolik nenastupovali. Pravděpodobně je ale doplní i pár hráčů, kteří nastoupili i v Příbrami," pokračoval bývalý člen realizačního týmu ve Slovácku.

"Bereme Blansko jako každého soupeře, respektujeme je. Jdeme do toho s pokorou, bez známek podcenění. Věříme samozřejmě v naši kvalitu," zakončil Šmarda před posledním zářijovým kláním Sparty.sss

Program 3. kola:

Středa 30. září: 15:00 Sparta Praha - Blansko, 15:30 Chlumec nad Cidlinou - Teplice, Karviná - Vlašim, Táborsko - Bohemians Praha 1905.

Úterý 6. října: 18:00 Slovácko - Prostějov.

Středa 7. října: 15:00 Domažlice - Olomouc, 15:30 Ústí nad Orlicí - České Budějovice, 18:00 Brno - Jihlava.

Čtvrtek 8. října: 15:30 Chrudim - Mladá Boleslav.

Pátek 9. října: 17:00 Hradec Králové - Příbram.

Sobota 10. října: 15:00 Líšeň - Jablonec.

Středa 11. listopadu: 14:00 Karlovy Vary - Opava.

Sobota 14. listopadu: 11:00 Třinec - Ostrava.

Dosud neurčený termín: Přepeře - Plzeň, Slavia Praha - Dukla Praha, Žižkov - Liberec.