Alespoň se popereme v Evropské lize a doufám, že dojdeme až do finále, uvedl Bořil

Alespoň se popereme v Evropské lize a doufám, že dojdeme až do finále, uvedl Bořil
OBSAHUJE OHLASY

Sešívaní skončili kvůli známým okolnostem těsně před branami Ligy mistrů. Po dánské odvetě play-off byl samozřejmě velmi zklamaný i kapitán Slavie Jan Bořil, jenž bude chtít být úspěšný alespoň ve druhé nejprestižnější evropské soutěži, čili Evropské lize.

O tom, jak moc byl dvojzápas fyzicky náročný...

"Byly to asi fyzicky nejnáročnější zápasy, co jsme hráli v Lize mistrů. Byli houževnatí a tvrdí. Dokázali jsme se s nimi popasovat. Jenom škoda, že se v Lize mistrů stane taková situace."

O tom, jak moc bolí vyřazení...

"Je to hrozné, ani nevím, co k tomu mám říct. Vedli jsme 1:0, pak jsme dostali gól, ale pořád jsme postupovali. Pak byla penalta, Koli to krásně chytil. Co se stalo pak, ani nechci komentovat, protože to je hrůza, děs. Jsem hrozně zklamaný. Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát. A ejhle, ono se to stává úplně všude. Hraje se o Ligu mistrů, hraje se o velké peníze. Všichni viděli, jak jednoduše se dá jednomu týmu ublížit.“

O tom, že Slavii čeká Evropská liga...

"Máme alespoň Evropu, chtěli jsme Ligu mistrů, byl to náš sen. Alespoň se popereme v Evropské lize a doufám, že dojdeme až do finále."

Plšek chválí fantastického Balutu: Překvapil mě i povahově, do kabiny zapadl okamžitě