Přes repre pauzu doženu fyzičku a budu připravený naskočit, hlásí opětovný klokan Pulkrab

Přes repre pauzu doženu fyzičku a budu připravený naskočit, hlásí opětovný klokan Pulkrab

Kmenový forvard Sparty Matěj Pulkrab si zopakuje hostování u Botiče. Vedení Bohemians 1905 se na tom s vedením letenského "S" domluvilo tento týden, jen pár dní před uzavřením přestupového okna.

"Matěji, přejeme Ti, ať jsi zdravý. Hodně štěstí a úspěchů v Ďolíčku a na viděnou zase na Letné!," zaznělo na webu aktuálního lídra, který ho zapůjčil do Vršovic do konce sezony, s tím, že si ho však bude moci stáhnout již v polovině ročníku zpět.

Sportovní ředitel zelenobílých barev Miroslav Držmíšek ho přivádí do Ďolíčku podruhé. Poprvé se tak stalo před jarní částí minulé sezony, kdy za Klokany nastoupil do osmi zápasů, ve kterých si připsal pět přesných zásahů.

Do tréninku hlavního kouče Luďka Klusáčka by se mělo ofenzivní tykadlo s minulostí ve Slovanu Liberec, které se před pár měsíci podrobilo operačnímu zákroku, zapojit ve čtvrtek.

"Rehabilitaci mám za sebou, už týden trénuju v plné zátěži. Tady jsme se domluvili, že přes reprezentační přestávku doženu fyzičku a budu připravený naskočit," pronesl sám Pulkrab.

Poprvé v této sezoně bude moci naskočit za třináctý tým tabulky v rámci sedmého kola Fortuna:ligy v Karviné.

Fotbalová bublina včetně Vízka je mimo: Kdyby Haškovi šlo o peníze, zůstal by ve Spartě nebo by hrál za Haifu

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.