Igwu mění Ďolíček za Julisku, kde by měl přinést větší energii a agresivitu

Igwu mění Ďolíček za Julisku, kde by měl přinést větší energii a agresivitu

Trenér Bohemians Praha 1905 Luděk Klusáček bude v nadcházejících měsících pracovat už jen s útočníky Ibrahimem Keitou, Jakubem Nečasem, Davidem Puškáčem, Pavel Osmančíkem a Matějem Pulkrabem.

Nigerijský forvard Mihael Junior Igwu už se čtvrteční tréninkové jednotky neúčastnil, protože byl pro zbytek podzimní části zapůjčen do druholigové Dukly.

"Přejeme mu úspěšné působení na Dukle, hromadu gólů a návrat do Ďolíčku v nejlepší možné formě," zaznělo na jeho konto na stránkách bohemians.cz.

Sám jednadvacetiletý útočník si od přesunu slibuje větší herní vytížení. "Doufám, že svými výkony dokážu klubu pomoct. Těším se na novou zkušenost i nové spoluhráče, snad budeme jako tým vyhrávat a budeme v tabulce co nejvýše. V každém angažmá chci odvézt co nejlepší práci. Hostování v Dukle beru jako další příležitost a výzvu," informoval na webu fkdukla.cz mladík, jenž byl součástí Klokanů od loňského jara a od té doby si připsal v zelenobílém trikotu přesně 20 soutěžních duelů.

Pod jeho příchodem už je podepsán nový sportovní ředitel dejvického klubu Jan Staněk. "Jsem rád, že se Michaela podařilo přivést, protože to je bojovník a vítěz. Střílení branek nás momentálně trápí a na to, kolik si vypracujeme šancí, jich málo proměňujeme. Od Michaela čekáme, že přinese do naší útočné hry větší energii a agresivitu, a i když třeba sám tolik branek dávat nebude, vytvoří mnohem lepší prostor pro naše ostatní útočné hráče. Taky cítíme, že je třeba dát mužstvu impulz, aby co nejlépe zvládlo zbývajících sedm kol a vytvořilo pro Duklu co nejlepší výchozí pozici pro jaro,“ zakončil na fkdukla.cz exjihlavský funkcionář.

Debut na Julisce ho čeká již v sobotu proti třetí Líšni, jež má v tuto chvíli o tři body více než čtvrtá Dukla.

Tápající Třinec? Strakovi nešlo o peníze: Jsem typ, který o tomhle moc dlouho nepřemýšlí a vrhne se do práce

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.