Liberec bude vábit zpět Oscara i Malinského. Podle Hoftycha je reálnější zapůjčení druhého z nich

Liberec bude vábit zpět Oscara i Malinského. Podle Hoftycha je reálnější zapůjčení druhého z nich

Liberecký kouč Pavel Hoftych po největším úspěchu své dosavadní trenérské kariéry avizoval, že by se mohl podještědský soubor před základní skupinou Evropské ligy ještě posílit.

Šéf Mary, Nguyena, Peška, Mosquery a spol. uvedl, že by si na stadionu U Nisy dokázal představit i další dva nováčky. Záležet pochopitelně bude i na majiteli Ludvíku Karlovi...

"My jsme bojovníci a příště budeme zase o nějaký kus dál. Možná taky přivedeme ještě jednoho dva hráče, abychom zase byli nebezpečnější," avizoval bezprostředně po postupovém utkání s Apoelem Nikósie šéf liberecké lavičky.

S ohledem na nadstandardní vztahy se Slavií by si dokázal představit zapůjčení jak Oscara, tak Malinského, s tím, že blíže realizaci by měl být druhý jmenovaný.

Devětadvacetiletý rychlík s minulostí v Hradci Králové zatím naskočil za Slavii do dvou ligových duelů a dohromady strávil na hřištích jen 93 minut čistého času, s tím, že v pohárové Evropě si nekopl vůbec.

"Umím si představit, že by se třeba na podzim vrátil náš exhráč Tomáš Malínský, který ve Slavii není tolik využitý. Myslím, že by to byla ta pravá posila, která by se nám pro tyto zápasy hodila. To samé platí pro Oscara, ale vzhledem k tomu, že ho můžou využít na více postech, tak u něj to asi nevyjde. Ovšem u Maliny by mohla být reálná šance, aby nám přišel pomoci," uzavřel třiapadesátiletý odborník, jenž nyní musí své hráče připravit na střet se sedmnáctou Příbramí.

Klobouk dolů před Marou, postup je zasloužený, hlásí po vytouženém úspěchu Hoftych