Hovorka kvituje přijatelný los. Lituje jen toho, že do Edenu nepřijede nikdo z Premier League...

Hovorka kvituje přijatelný los. Lituje jen toho, že do Edenu nepřijede nikdo z Premier League...
OBSAHUJE VIDEO

Slávistický tábor nyní pořád rozdýchává těžkou porážku v play-off Ligy mistrů s Midjtyllandem a stoper David Hovorka mluvil o velké ráně. Sešívaní už však musejí pozvolna přepnout na Fortuna:ligu i čerstvě rozlosovanou skupinu Evropské ligy.

"Nezbývá nám nic jiného než jít dále. Čeká nás těžké utkání s Baníkem, který se proti nám bude chtít ukázat, a pak zase přijde těžký kolotoč dalších zápasů. Musíme se soustředit na to, co přijde." avizoval za kabinu mistra exsparťanský obránce.

Jak se dívá na los v podobě Leverkusen, Be’er Shevu a Nice, které vede Patrick Vieira? "Myslím si, že je to přijatelný los. Čekají nás samozřejmě kvalitní soupeři, i když jsme si přáli někoho z Britských ostrovů, což se bohužel nepovedlo. Skupina je ale docela atraktivní, takže se na ni těšíme," upozornil na slavia.cz někdejší zadák Slovanu Liberec.

Pro bundesligový Bayer má sedmadvacetiletý střední obránce jenom slova chvály. "Uvidíme. Viděl jsem některé jejich zápasy a musím říci, že to bude docela těžké," předpověděl Hovorka na konto zaměstnavatele Patrika Schicka.

Nerad by však podceňoval také izraelskou Be’er Shevu, jež vystavila stopku Viktorii Plzeň. "Koukal jsem na druhý poločas, mají hodně nepříjemné brejky, rychlé útočníky. Ani s nimi nás tedy nečeká nic lehkého," zakončil na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Doufám, že mi někdy bude umožněno se sem v jakékoliv roli vrátit, loučil se Coufal. Jak ho představil Moyes?