Hubínek mění Boleslav za Polsko a s Bezpalcem a Zemanem bude bojovat o Ekstraklasu

Hubínek mění Boleslav za Polsko a s Bezpalcem a Zemanem bude bojovat o Ekstraklasu

Mladou Boleslaví nevyužitý záložník Michal Hubínek, jenž si v tomto soutěžním ročníku Fortuna:ligy nepřipsal ani jeden start, se zřejmě poprvé ve své profesionální kariéře podívá za hranice rodné země.

Bývalý středopolař Bohemians Praha 1905, jenž ještě minulou sezonu zasáhl do třiceti ligových zápasů, má podle informací iSportu namířeno k našim severním sousedům.

Pětadvacetiletého leváka však nečeká Ekstraklasa, nýbrž druhá nejvyšší polská soutěž (I Liga) a tamní celek Termalica BB Nieciecza.

Hubínek by se tak měl stát spoluhráčem čtyřiadvacetiletého obránce s minulostí v Dukle Michala Bezpalce či o sedm let staršího křídelníka Martina Zemana, jenž v Česku prošel Spartou, Plzní, Příbramí i Libercem.

Nieciecza bude mít postupové ambice. Po sedmi kolech je se šesti výhrami a skóre 12:3 na druhé pozici s tříbodovou ztrátou nad LKS Lodž.

Třetí český hráč v jejím kádru bude moci debutovat šestnáctý říjnový den v domácím utkání proti sedmnáctému Jastrzebie.

PSV Eindhoven udělil Sadílkovi zelenou a toho čekají premiérové minuty v české lize