Mají se Černý a Petráň bát? Nováček z Pardubic získal bývalého útočníka Sparty Rotterdam ši Waalwijku

Mají se Černý a Petráň bát? Nováček z Pardubic získal bývalého útočníka Sparty Rotterdam ši Waalwijku

Na poslední chvíli v rámci tuzemské nejvyšší soutěže neposilovala pouze Sparta (David Pavelka), ale také nováček z Pardubic, který je po šesti odehraných kolech na velmi sympatické sedmé pozici.

Hlavní kouč východočeského souboru Jiří Krejčí, jehož svěřencům se naposledy podařilo vyloupit půdu Slovácka, vítá ve svém kádru nizozemského útočníka Pietera Langedijka

Šestadvacetiletý forvard přichází do Fortuna:ligy jakožto volný hráč, s tím, že jde o jeho premiérovou zahraniční štaci, protože zatím nepůsobil nikde jinde, než v zemi tulipánů.

Eredivisii si sice nikdy nezahrál, nicméně v posledních sedmi letech prošel hned čtyřmi kluby druhé nizozemské ligy (Eerste Divisie).

Konkrétně Spartou Rotterdam, Go Ahead Eagles, TOP Oss a Waalwijkem, kde také prožil nejlepší časy, během nichž nastřílel za sezonu i sedmnáct branek.

Na pardubické půdě, respektive ve vršovickém azylu v Ďolíčku, ho čeká přímá konkurence v podobě Pavla Černého, Davida Hufa a Michala Petráně. Ani jednomu z útočníků se však zatím v novém ročníku nepodařilo rozvlnit síť.

Hubínek mění Boleslav za Polsko a s Bezpalcem a Zemanem bude bojovat o Ekstraklasu