Krejčí chválí Hložka: Pořád je to stejný kluk. Po tréninku zůstává, počítá balony a nevidím, že by mrmlal

Krejčí chválí Hložka: Pořád je to stejný kluk. Po tréninku zůstává, počítá balony a nevidím, že by mrmlal

Nejproduktivnějším hráčem soudobé Fortuna:ligy je osmnáctiletý teenager ve sparťanských službách Adam Hložek, jenž se během šesti startů a 486 odehraných minut podílel na osmi letenských gólech v podobě čtyř branek a stejného počtu asistencí, čímž zatím zastiňuje kolegy Juliše s Dočkalem, i Ba Louu a či Mosqueru.

Pro nadějného reprezentanta, který dosud v české nejvyšší soutěži naskočil do 59 duelů s bilancí 14 branek, má jen slova chvály i o dekádu starší křídelník Ladislav Krejčí, jenž má za sebou pár let v Serii A.

"Je to určitě unikát. Líbí se mi na něm, jak je hladovej po gólech, furt chce pracovat, nabízí se, vytváří šance spoluhráčům, ukazuje to každej zápas," ocenil svého mladšího spoluhráče osmadvacetiletý odchovanec nejslavnější tuzemské značky.

"Je jednoznačně dál než já v tom věku, jak působí vyzrále na hřišti, sebevědomě. Vypadá, že to dělá všechno lehce, ale ono to tak jednoduchý není. Doufám, že bude zdravej, přidávat góly a bude mít velkou kariéru," pokračoval "Laco" Krejčí, jehož slova nabídl web ceskatelevize.cz.

"Největší přednost je jeho hlava, jak je připraven mentálně a jak to všechno zvládá. Pořád zůstává stejný kluk. Po tréninku zůstává, počítá balony a nikde na něm nevidím, že by mrmlal. Hlava a fotbalové schopnosti, tam je obrovská kvalita," zakončila letní posila dvanáctinásobného českého šampiona, podle níž si Hložek náramně rozumí s aktuálně nejlepším střelcem soutěže Lukášem Julišem.

Pavelka mění Süper Lig za Fortuna:ligu a po necelých osmi letech se vrací na Letnou