Hrozné, strašné, nepochopitelné, čertil se kvůli vládním opatřením šéf Klimenta, Kadlece a spol.

Hrozné, strašné, nepochopitelné, čertil se kvůli vládním opatřením šéf Klimenta, Kadlece a spol.
OBSAHUJE OHLASY

Slovácko si ve třetím kole MOL Cupu zvýšilo sebevědomí na druholigovém Prostějovu. Devátý celek FNL byl rozprášen poměrem 6:0 a hráči z Uherského Hradiště se tak prezentovali diametrálně odlišným výkonem než proti Pardubicím, které jejich domácí kolbiště nečekaně vyloupily.

"Vzhledem k přístupu hráčů, který byl diametrálně odlišný než v ligovém zápase, tak jsme dostali soupeře hned od začátku pod tlak, vytvářeli si šance, drželi balón, a i když tam byly nějaké nepřesnosti, tak jsme soupeře donutili k chybám, což bylo klíčové," všiml si hlavní kouč vítězů Martin Svědík, jehož názor vyšel na webu fcslovacko.cz.

Jeho souboru se dařilo i přesto, že nenastoupil v nejsilnějším možném složení. "Jsem rád, že jsme mohli využít širší kádr a mužstvo správně reagovalo na zápas s Pardubicemi. Teď je potřeba hlavu nastavit tak, abychom takto hráli, s takovou intenzitou a nasazením, i v ligových zápasech," upozornil renomovaný kouč.

Toho po kanonádě mrzelo, že dotyčný gólový festival nemohli fanoušci sledovat přímo na tribunách. "Je to hrozné. Za mě to je strašné a nepochopitelné, že může 500 lidí do kina a tady někdo vydává zákazy, příkazy, nařízení, ale nepřemýšlí se nad tím, co by se mohlo udělat, aby mohlo být na tak velkém stadionu alespoň třeba těch 500 lidí. A říct, že je to kvůli tomu, že se lidi po zápase srocují, je pro mě výsměch. Za mě je to neochota některých lidí o tom přemýšlet a hledat rozumné řešení," kroutil hlavou stránkami fcslovacko.cz citovaný šéf Kadlece, Petržely či Klimenta.

Právě bývalý forvard Stuttgartu či Brondby Kodaň byl největší hvězdou duelu, když zaznamenal hattrick, k němuž si pomohl dvěma proměněnými pokutovými kopy. Pro sedmadvacetileté ofenzivní tykadlo se jednalo o první start v základní sestavě v sezoně 2020/2021. Ve Fortuna:lize zatím během pěti vystoupení nasbíral pouhých 35 minut čistého času.

Sparta hrála s AC Milán už v roce 1995. Před plnou Letnou, když na chřipku umíraly tisíce lidí. Šlo by to dnes?