Nejlepší hráči Bohemians 1905? Na bednu se nevešli Le Giang, Vaníček ani Vacek...

Nejlepší hráči Bohemians 1905? Na bednu se nevešli Le Giang, Vaníček ani Vacek...

Fanoušci vršovických Klokanů si před časem na oficiálních stránkách svého milovaného celku zvolili nejlepšího hráče Bohemians Praha 1905 za uplynulou sezonu. A kdo klubovou anketu ovládl?

Jednoznačný triumf si připsal kapitán mužstva Josef Jindřišek (39). Nejstarší hráč výběru Luďka Klusáčka, jehož čeká v úvodu příštího roku oslava čtyřicátých narozenin, si na své konto připsal 32 startů a během 2836 poskytnutého času zaznamenal dvě branky a jednu asistenci.

Stříbrnou pozici si u příznivců vysloužil zadák Lukáš Hůlka (25), který se zapsal do statistik jednou trefou a jednou gólovou přihrávkou. A to vše během čtyřiatřiceti vystoupení.

Na bronz pak fandové dosadili dalšího obránce Davida Barteka (32), jenž operuje v Ďolíčku již od léta 2009, čili více než jedenáct let. Ten byl ze všech zmíněných nejproduktivnější, neboť přetavil 25 příležitostí ve tři branky a dvě asistence.

A jak jsou na tom ocenění v nedávno rozběhlém ročníku 2020/2021? Jindřišek byl v základu ve všech pěti dosavadních zápasech. Hůlka naskočil do tří duelů a Bartek si zahrál ve čtyřech utkáních.

Hráč sezony 2019/2020 podle fanoušků Bohemians 1905:

  1. místo - Josef Jindřišek - 365 hlasů
    2. místo - Lukáš Hůlka - 152 bodů
    3. místo - David Bartek - 143 bodů

 

 

V rámci Evropy jsme infrastrukturou, zázemím nebo rozpočtem chudáci, tvrdí Syrovátka

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.