Kepa si nezdar nepřipouští: Stále se cítím sebejistě. Takové momenty se prostě v kariéře objevují

Kepa si nezdar nepřipouští: Stále se cítím sebejistě. Takové momenty se prostě v kariéře objevují

V řeči čísel se může stále pyšnit statusem nejdražšího brankáře světa, ale svými výkony především v posledním roce by o jeho cenovce mohl kde kdo pochybovat. Vše nasvědčuje tomu, že na Stamford Bridge bude muset kouče Franka Lamparda o svých schopnostech opět přesvědčovat a s největší pravděpodobností se musí prozatím smířit s rolí týmové dvojky. Kepa však naději neztrácí a věří, že jeho čas zase přijde.

Blues v létě posílil Edouard Mendy z Rennes a proti Crystal Palace již stál mezi třemi tyčemi. Londýnský obr stavil vítězství 4:0 a na osmadvacetiletého Francouze, který se neztratí ani v reprezentačním výběru Senegalu, pěli všichni jen samé pochvalné ódy.

Ještě v minulé sezóně byl brankářem ale Kepa, který z Bilbaa přišel za 71 milionů liber. Na Stamford Bridge však o této investici stále více pochybují. Na počátku této sezóny se mu snažil Lampard dát ještě šanci, ale šestadvacetiletý Španěl působil nejistě a opět vyrobil několik hrubých chyb.

„Stále se cítím dobře a sebejistě. Mám sílu na to, abych trenéra i fanoušky přesvědčil, že jsem dobrou volbou na post týmové jedničky. Jsem přesvědčen, že situaci ještě zvrátím. Až dostanu šanci, chytnu ji za pačesy,“ nechal se slyšet Arrizabalaga.

„I když to možná na veřejnosti nevypadá, stále cítím důvěru ze strany klubu. Občas se stane, že máte slabší období, kdy se vám prostě nedaří. Během své kariéry prostě musíte takové okamžiky zažít. Nesmím ale ztratit hlavu a přistupuju k tomu s klidem,“ dodává gólman Chelsea.