Stojím si za tím, že tohle bude Hložkova sezona. A nejspíš i jeho poslední ve Spartě, předpovídá Koller

Stojím si za tím, že tohle bude Hložkova sezona. A nejspíš i jeho poslední ve Spartě, předpovídá Koller

Nejlepším týmem současné Fortuna:ligy je Sparta, která čeká na titul již šest let. Po šesti výhrách v úvodních šesti zápasech by na něj však mohla zaútočit právě tento ročník.

Jak dlouho může vydržet vítězná letenská šňůra podle Jana Kollera? "Dlouho, protože sparťané dokážou vyhrát, i když v zápase třeba nedominují. Jako s Jabloncem. V prvním poločase byli jasně lepší, ale pak polevili a strachovali se, aby náskok udrželi. Klíčové je, že se dokážou vyvarovat školáckých chyb v obraně. A útočná síla Sparty? Ta je drtivá," pochválil svůj bývalý klub na serveru isport.blesk.cz nejlepší střelec v historii českého národního mužstva, jenž svého času prošel Dortmundem, Anderlechtem i Monakem.

Největší zbraní nejslavnější domácí značky jsou Lukáš Juliš s Adamem Hložkem. První vládne střelecké tabulce a druhý vévodí kanadskému bodování celé soutěže. "Jednoznačně. Juliš s Hložkem jsou náramně rozjetí, pomáhá jim i poctivá podpora zálohy v čele s režisérem Dočkalem. Ofenziva je teď u Sparty víc než defenziva," pokračoval na webu iSport.cz známý exreprezentant.

Mohl by někdo ze zmíněného dua zaútočit na korunu pro krále střelců, o níž se minulou sezonu podělili Libor Kozák s Petarem Musou? "Jestli takhle budou pokračovat, budou velcí adepti. Oba jsou veskrze góloví hráči a navíc si umějí vyhovět. Juliš je typ do šestnáctky, Hložek umí taky šance připravit, je kreativnější. Stojím si za tím, že tohle bude Hložkova sezona. A nejspíš i jeho poslední ve Spartě," uzavřel sedmačtyřicetiletý "Dino", podle nějž má na zahraniční angažmá i zkušená brankářská jednička Sparty Milan Heča (29).

Krejčí chválí Hložka: Pořád je to stejný kluk. Po tréninku zůstává, počítá balony a nevidím, že by mrmlal