Budoucnost Sadílka? Slavia by ještě nemusela říci poslední slovo, Nehoda jednal i s ní...

Budoucnost Sadílka? Slavia by ještě nemusela říci poslední slovo, Nehoda jednal i s ní...

O tom, že reprezentanta do 21 let Michala Sadílka čekají měsíce pod Ještědem, už se toho napsalo více než dost. Pod příchodem univerzála z PSV Eindhoven do české ligy se podepsala hráčská agentura Nehoda Sport.

Proč padla volba právě na Slovan a co si od severočeské anabáze slibují? "Především zápasové vytížení. Michal je mladý hráč, potřebuje pravidelně hrát. Může se také dobře ukázat v těžkých utkáních Evropské ligy a zaujmout i jiné kluby," neskrýval obchodního ducha David Nehoda, jehož slova nabídl web idnes.cz.

Existovala i jiná varianta, kdyby liberecká družina základní skupinu EL nehrála? "Ve hře byly dva týmy z holandské ligy - Sparta Rotterdam a Heracles - a dva týmy z druhé bundesligy," ozřejmil idnes.cz citovaný manažer.

Z nejsilnější české trojice připadala v úvahu pouze Slavia, která by ještě v jeho případě nemusela říci poslední slovo. Určitě pamatujete na příklad Libora Kozáka, který se přesunoval do jednoho z pražských "S" po pouhém půl roce na stadionu U Nisy...

"Sparta a Plzeň post defenzivního záložníka posílit nepotřebovala. Se Slavií jsme se bavili, ale nakonec jsme se rozhodli pro Liberec. I z důvodu většího herního vytížení. Ale třeba se k jednání vrátíme v létě," naťukl možný další scénář Nehoda, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Jsem ve věku, kdy do toho musím šlápnout a hrát maximum možného, hlásí čerstvá akvizice Slovanu

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.