Na jabloneckého Čvančaru už se vyptávají Bruggy, kolem sparťana Vitíka krouží Arsenal

Na jabloneckého Čvančaru už se vyptávají Bruggy, kolem sparťana Vitíka krouží Arsenal

Agent David Nehoda, do jehož manažerské stáje patří také Michal Sadílek, Pavel Šulc, Dominik Plechatý či Jan Fortelný, poodkryl jména tří mladých pušek, jež by před sebou mohly mít v budoucnu velkou kariéru...

Jako první ukázal na jabloneckou Střelnici, kde je nyní doma 190 centimetrů vysoký forvard Tomáš Čvančara, jenž se poprvé ukázal v minulé druholigové sezoně, v níž pálil za Slavoj Vyšehrad.

Dvacetiletý borec, jemuž kouč Petr Rada poskytl v prvních šesti kolech Fortuna:ligy 260 minut čistého času a mladík se mu za to odvděčil jedním gólem, je údajně zajímavý pro belgické Bruggy, které mají v kádru i Simona Deliho či Michaela Krmenčíka.

"Výborný je útočník Jablonce Tomáš Čvančara, už se na něj vyptávají Bruggy," poodkryla karty součástka agentury Nehoda Sport, jejíž slova vyšla na serveru idnes.cz.

Ve stejném klubu vyrůstá i čerstvě sedmnáctiletý záložník, který už má na kontě pět startů z minulé ligové sezony, ale na první nominaci v tomto ročníku pořád čeká. "V Jablonci je i nadějný Michal Černák, ročník 2003," ozřejmil jeho jméno Nehoda, jehož vyjádření vyšlo na idnes.cz.

Své želízko pak má jeho společnost také na Letné, respektive na Strahově. "Stejný ročník je stoper Sparty Martin Vitík. Krouží kolem něj Arsenal i kluby z bundesligy, ale chceme jít zatím českou cestou," uzavřel na idnes.cz Nehoda.

Chorého Waregem nadchl: Budu se snažit udělat si jméno. Nechci se nějak přizpůsobovat lize