Ibrahimović: Messi a Ronaldo? Uvidíme, jak si povedou, až jim bude tolik co mně

Ibrahimović: Messi a Ronaldo? Uvidíme, jak si povedou, až jim bude tolik co mně

Zlatan Ibrahimović byl ve svém nedávném online rozhovoru tázán, zdali je podle něho lepší Cristiano Ronaldo, anebo Lionel Messi. Slavný švédský snajpr však zvolil šalamounskou odpověď.

„Kdo je lepší, to uvidíme podle toho, jak si povedou, až dosáhnou mého současného věku,“ uvedl pohotově Ibrahimović, jehož vyzpovídal tisk Gazetta dello Sport.

„Když mi bylo 35, hrál jsem za Manchester United. Nebylo to snadné, ale v první sezoně jsme vyhráli tři trofeje. Jako tým jsme překonali všechny předpoklady. Ani nevíte, kolik kritiky se na mě neustále valí,“ zmiňoval čerstvě devětatřicetiletý útočník, jehož portugalský protějšek je o čtyři roky mladší.

„Obdivuji Cristiana Ronalda, protože na sobě tvrdě pracuje a nebojí se přijímat výzvy. Hrál skoro všude, ale v Itálii je to poněkud jiné. Proto mě nepřekvapuje, že tu nedává tolik gólů,“ vysvětloval Ibrahimović.

„A ohledně Messiho bych jen řekl, že to je unikátní talent. Barcelona je jeho domovem. Osobně si myslím, že ji nikdy neopustí,“ dodával bývalý švédský reprezentant, který si s milánským AC letos zahraje skupinovou fázi Evropské ligy, kde mu jedním ze soupeřů bude třeba pražská Sparta.