Proč zlínský Conde neposílil ani jedno pražské „S“? Sparta podepsala Pavelku, tak šel hráč spát

Proč zlínský Conde neposílil ani jedno pražské „S“? Sparta podepsala Pavelku, tak šel hráč spát

Poslední den přestupového okna se v české lize spekulovalo o tom, jestli zlínský nadějný záložník Conde posílí pražskou Slavii, nebo Spartu. Nakonec z transferu sešlo, protože hráč už spal.

Slavie kromě Condeho chtěla i Alexandera Baha, jenže se neuskutečnil ani jeden transfer. Sparta projevila zájem jak o zlínského talenta, tak o Davida Pavelky a druhý jmenovaný na Letnou nakonec zamířil.

„Přišli jsme s nabídkou hostování. Ta byla pro Zlín horší než sparťanská na přestup a do hry jsme se dostali kolem deváté hodiny večerní poslední den přestupního okna,“ uvedl Tvrdík pro Slávistické noviny, jehož slova citoval denik.cz.

Sešívání byli k podpisu zlínského záložníka poté, co ztroskotal přestup do Sparty, velmi blízko. „Někdy kolem desáté večer pan Červenka (majitel zlínského klubu) volal, jestli máme pořád zájem, že se na tom dokážeme domluvit. Zájem jsme měli, dokázali jsme vyjednat dohodu se Zlínem. Bohužel hráč už spal a agent byl už mimo,“ přiblížil předseda Slavie.

Sešívání budou mít v příštím přestupním období alespoň slovně domluvené přestupní právo. „Druhý den ráno hráč psal, že je to škoda, že by do Slavie šel, ale to časové okno se zavřelo a nepodařilo se to. Budeme hráče sledovat dál. S majitelem Zlína jsme domluveni, že jsme pro něj prioritou,“ doplnil slávistický šéf.