Juventus se zlobí na Neapol. Měli by nám ale děkovat, že jsme jim nenakazili Ronalda, zní z jihu

Juventus se zlobí na Neapol. Měli by nám ale děkovat, že jsme jim nenakazili Ronalda, zní z jihu

Juventus měl před reprezentační pauzou odehrát o víkendu ligový zápas doma s Neapolí. Ještě hodiny před naplánovaným výkopem nic nebránilo tomu, aby na hřiště oba týmy nastoupily, nakonec se tak ale nestalo.

Neapol totiž na utkání do Turína vůbec neodcestovala a Juventus byl na svého soupeře velmi naštvaný. Vše totiž řešil až na poslední chvíli a podle vedení Bianconeri rozhodnutí Neapole nebylo v souladu s protokoly. Někteří příznivci Juventusu dokonce požadovali, aby byl zápas kontumován ve prospěch Staré dámy.

Za to všechno pochopitelně mohl koronavirus. Neapol totiž v den zápasu pozitivně otestovala několik hráčů a právě proto se na poslední chvíli rozhodla na utkání nedorazit. Juventusu se to ale nelíbilo a s Neapolí situaci hodlá řešit. Hlavní představitel Kampánie, tedy provincie, kterou reprezentuje právě Neapol, to ale vidí úplně jinak.

"Juventus nás kritizuje, ale co jsme měli dělat? V týmu byly pozitivní testy, nemohli jsme nastoupit. Juventus by nám měl děkovat, že jsme jim nenakazili jeji hráče," prozradil. "Kdyby Cristiano Ronaldo po zápase s námi dostal koronavirus, byli bychom na titulních stranách všech médií ve světě, že jsme jim nakazili největší hvězdu," pokračoval.