Suárez: Myslím si, že se mě Barcelona zbavila, protože mám dobré vztahy s Messim

Suárez: Myslím si, že se mě Barcelona zbavila, protože mám dobré vztahy s Messim

Podle všeho se zdálo, že se Barcelona po neblahém závěru minulého ročníku pouze snaží omladit kádr, ovšem pravda, jak nám nyní naznačil Luis Suárez, by mohla ležet úplně jinde.

Jindy slavný uruguayský útočník se po šesti letech věrných služeb s katalánským celkem musel rozloučit. Nejednalo se o rozhodnutí, které by si přál sám, šlo o verdikt vedení klubu… Toho vedení, které sepsul i sám Lionel Messi.

„Domnívám se, že se mě Barcelona zbavila, jen abych se nebavil s Messim. Možná je štvalo, že jsem s ním měl dobré vztahy. Nevidím v tom žádný jiný problém,“ přiznával Suárez v interview pro ESPN.

„Ať už to bylo na hřišti nebo v kabině, já a Leo jsme vždy byli dobří přátelé, rozuměli jsme si. Možná si vedení přálo, aby si rozuměl i s jinými hráči v týmu, a tak ho chtělo ode mě separovat. Je těžké to pochopit…,“ přemítal nahlas.

Vše nakonec dopadlo tak, že jak Messi, tak i Suárez zkritizovali vedení Barcelony. Uruguayský snajpr nyní již patří Atléticu Madrid, a pokud se vztahy v Katalánsku nezlepší, příští léto odejde z klubu i sám neodmyslitelný argentinský kouzelník. A to navíc jako volný hráč.