Představujeme si naši hru jinak, přiznala opora Budějovic. Co je silnou stránkou Dynama?

Představujeme si naši hru jinak, přiznala opora Budějovic. Co je silnou stránkou Dynama?

Jihočeské Dynamo je ve Fortuna:lize na šestnácté pozici se třemi získanými body, s tím, že horší jsou z celého peletonu už jen Příbram a Zbrojovka Brno. Jak hodnotí dosavadní ligový průběh záložník Pavel Čavoš, jenž toho společně s Jaroslavem Drobným odehrál z celého českobudějovického kádru nejvíc?

"Nijak dobře. Výsledkově jsme je nezvládli. Herně to taky nebylo optimální, přestože jsme měli několikrát smůlu při obdržených brankách. Představujeme si naši hru jinak," přiznal na webu dynamocb.cz svěřenec kouče Davida Horejše.

Jeho tým získal všechny své body na venkovních hřištích a na Střeleckém ostrově vše prohrál. "Body z venkovních zápasů jsou pro nás důležité. Štve nás, že jsme zatím nedokázali bodovat doma před vlastními fanoušky. To jsou pro nás hlavní ztráty. Rozhodně bych se nevymlouval na těžký los. Je jasné, že duely s týmy z čela tabulky jsou ještě o poznání náročnější, ale s nikým to není jednoduché," pokračoval na webu Dynama pětadvacetiletý středopolař s minulostí v Kolíně.

Kabina je podle jeho slov úplně v pořádku, což se podle jeho slov projevilo i remízou na hřišti favorizované Mladé Boleslavi. "I kdyby nepřišly problémy, které nastaly, tak bychom hráli jeden za druhého. Je to naše silná stránka a velká přednost, zdobilo nás to už loni," podotkl dlouholetý hráč Dynama, který nepovažuje přerušení veškerého sportovního dění za šťastné. "Jsme testovaní každý týden, což skoro nikdo není," uzavřel.

Matador Fastavu Procházka: Ve Zlíně jsem spokojený, i Baník se mnou ale jednal fér. Proč nezamířil na Kypr?