Klokani nalákali zpět do Prahy Necida, který bude v Ďolíčku čekat na vysněnou zahraniční nabídku

Klokani nalákali zpět do Prahy Necida, který bude v Ďolíčku čekat na vysněnou zahraniční nabídku
OBSAHUJE VIDEO

Exreprezentant Tomáš Necid (31) ukončil svou anabázi v nejvyšší nizozemské soutěži, ve které naposledy oblékal trikot ADO Den Haag a vrátil se opět do českého prostředí.

Zkušené ofenzivní tykadlo, které prošlo hned šesti zahraničními štacemi, byl druhé říjnové pondělí roku 2020 představen jakožto nová posila vršovických Klokanů.

"Představujeme nového hráče Bohemians. V pondělí se připojil k týmu, jeho přestup se administrativně dolaďuje," zaznělo na Twitteru Bohemians Praha 1905.

"V Holandsku mi skončila smlouva a ozval se mi Míra Držmíšek. Dá se říct, že od mého působení ve Slavii jsme kamarádi. Proto jsem neváhal a jeho nabídku rád přijal," citoval web bohemians.cz slova Necida.

Vyjádření pak přidal i zmíněný sportovní ředitel. "Tomáš je pro Bohemku nadstandardní hráč. Kvůli situaci s covidem mu padlo zahraniční angažmá, na které se moc těšil. Znám ho ze Slavie od jeho 17 let. I proto souhlasil s přestupem do Bohemky jako volný hráč. Věřím, že nám velmi pomůže. Smlouvu podepsal do konce sezony, ale vzájemně jsme si slíbili, že pokud mu ta vysněná nabídka v zimě přijde znovu, uvolníme ho do zahraničí. Je to fér," ozřejmil funkcionář.

Někdejší hráč Bursasporu, CSKA Moskva, Paoku Soluň, Legie Varšava či Zwolle sice v novém ročníku 2020/2021 ještě nenaskočil a poslední soutěžní start si připsal letos v březnu, ale vzhledem k právě probíhající vynucené pauze se nebude mít problém seznámit a adaptovat s novým prostředím.

Borce, jenž v Česku působil jen ve Slavii a Jablonci, budou u Botiče trénovat Luděk Klusáček s Erichem Brabcem a nového kolegu Pokorného, Vacka, Květa a spol. čeká ofenzivní konkurence v podobě Keity, Osmančíka, Nečase, Puškáče a Pulkraba.

Právě ten dorazil do Ďolíčku o pár dní před ním ze Sparty a mohl by s ním vytvořit nový útočný tandem.

Agentovi Kalvacha se ozývají kluby, které hodně pracují se statistikami. I Midtjylland...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.