Kadlec: Když bude potřeba vydělat víc peněz, jsem připravený dělat i něco, co mě tolik nebaví

Kadlec: Když bude potřeba vydělat víc peněz, jsem připravený dělat i něco, co mě tolik nebaví

Václav Kadlec (28), jenž musel před časem ukončit kariéru kvůli nekončícím problémům s kolenem, už sehrál za Červené Janovice v rámci druhé nejnižší soutěže v zemi druhý zápas.

Po vyloupení Tupadel B se tentokráte exsparťan podílel na jasné domácí výhře 7:1 nad Kluky a to byl výsledek po prvních pětačtyřiceti minutách 1:1.

Jeho tým, ve kterém se potkal i s Tomášem Řepkou a Martinem Jiránkem, vládne po osmi zápasech tabulce III. třídy se sedmi výhrami z osmi zápasů a celkovým skóre 44:14.

Momentálně je z exreprezentanta fitness trenér, s tím, že si tu a tam zakope nejen za Červené Janovice, ale i Real Top Praha. Jeho tvář však zdobí více úsměvů než za časů aktivní kariéry...

"Nemám důvod se mračit. Snažím se být na lidi milejší a vrací se mi to. Navíc jsem svým pánem, nemusím honit každou kačku a být v práci deset hodin denně," informoval na stránkách idnes.cz bývalý forvard Eintrachtu Frankfurt či Midtjyllandu.

Protože je realistou, dobře ví, že nynější časy nemusí platit věčně. Z vnitřní pohody ho to však nevyvádí. "Když bude potřeba vydělat víc peněz, jsem připravený třeba dělat i něco, co mě tolik nebaví – zatím to tak naštěstí není. Rozhodně se netrápím. Poznávám život zase z jiné stránky, k pesimismu není důvod," zakončil na serveru idnes.cz Kadlec.

Klokani nalákali do Ďolíčku exreprezentanta a vytasí se s novým útokem Pulkrab - Necid!