Hladký ochutná praktiky Scholese, jeho nový klub dočasně přebírá legenda Manchesteru United

Hladký ochutná praktiky Scholese, jeho nový klub dočasně přebírá legenda Manchesteru United

Salford City, účastník čtvrté nejvyšší anglické soutěže League Two, se rozhodl propustit svého dosavadního skotského manažera Grahama Alexandera, jenž vedl mužstvo od května roku 2018.

Ten musel vyklidit pozice i přesto, že je ambiciózní Salford po pěti odehraných kolech na průběžném pátém místě tabulky a stále bez prohry. Důvodem jeho předčasného konce je příliš velký počet remíz (3) a s tím spojený ne až tak přesvědčivý projev.

Výběr, jehož součástí je od léta i devětadvacetiletý brankář Václav Hladký, který se odebral na anglickou půdu po vypršení smlouvy ve skotském St. Mirrenu a doposud lovič míč ze sítě čtyřikrát, dočasně převezme legenda Manchesteru United Paul Scholes, jenž je společně s několika dalšími bývalými spoluhráči z Old Trafford spolumajitelem.

Někdejší dlouholetý reprezentant Albionu by však měl vést v hrabství Velký Manchester sídlící klub z The Peninsula Stadium pro více než 5 tisíc diváků pouze několik týdnů...

Všeobecně se má totiž za to, že celek, jenž se momentálně připravuje na víkendový výjezd na půdu Port Vale, brzy převezme dosavadní šéftrenér mládeže Warren Joyce, jenž je aktuálně kvůli koronaviru v izolaci.

Agentovi Kalvacha se ozývají kluby, které hodně pracují se statistikami. I Midtjylland...