Další starosti Kotala před Lille? Po Hanckovi a Štetinovi může Spartě chybě také Čelůstka

Další starosti Kotala před Lille? Po Hanckovi a Štetinovi může Spartě chybě také Čelůstka

I když Sparta vévodí po mnoha letech české nejvyšší soutěži a po čtyřech letech se těší na boje na evropských kolbištích, přesně týden před prvním kolem skupinové fáze EL proti Lille ji trápí problémy se složením defenzivní řady...

V Glasgow se totiž zranil již po dvaceti minutách zkušený stoper Ondřej Čelůstka, jehož má podle prvních informací trápit oblast třísel a zařadil se tak na marodku, na níž jsou již nějaký čas další střední obránci a slovenští reprezentanti Lukáš Štetina a Dávid Hancko, jenž dosud v sezoně 2020/2021 neodehrál ani minutu.

V případě, že se u navrátilce z Turecka, jenž dosud nechyběl v žádném z prvních šesti duelů Fortuna:ligy, potvrdí vážnější rozsah zranění, hlavní kouč Václav Kotal bude muset v obraně improvizovat, protože mu zbyli pouze mladíci Dominik Plechatý (v této ligové sezoně odehrál 330 minut čistého času) a David Lischka (v této ligové sezoně odehrál 360 minut čistého času), jehož chyb se však bojí velká část letenské veřejnosti.

Další možností je i Ladislav Krejčí mladší, jenž už si vzadu zahrál a je tedy další alternativou (tím spíš, že podobnou roli zastává také v jednadvacítce). Určitě mnohem pravděpodobnější, než navrátilec po dlouhodobé pauze Filip Panák, který už se rozkoukává ve sparťanské rezervě, ale za áčko si ještě od startu loňské jarní části, čili více než rok a půl, nepřipsal ani jeden soutěžní start.

Nový sportovní ředitel Dukly na Julisku nepřišel dělat výprodej a říká: Jdeme jinou cestou než Žižkov